Kurumsal

Kurumsal

Kurumsal

2000’li yılların başında Ekin Yassı Metal Ürünleri ile başlayan ticari serüvenimiz daha sonra grup firmamız olan, Türkiye de modern seranın öncüsü olan Teknoser Seracılık şirketimiz ile Türkiye de ve Dünyanın çeşitli bölgelerinde anahtar teslimi sera projeleri ile müşterilerine teknoloji anlamında farklı çözümler sunan bir marka haline gelmiştir. 5.000 m2 kapalı alanda faaliyet gösteren Teknoser Seracılığa yeni bir marka kazandırmanın heyecanını yaşamaktayız. VENTECH venlo tipi cam seralardaki benzersiz deneyimlerini yeni teknolojiler ile birleştirerek siz degerli yatırımcılarımıza çözüm ortaklığı sunmaktadır.

Ventech bugüne kadar başarı ile tamamlamış olduğu cam sera projeleri ile marka değerini arttırmış ve 25.000 m2 kapalı alan tesisi ile avrupalı rakipleriyle yarışır hale gelmiştir. 2000’li yılların başından bugüne uzanan bu serüvende, büyüyen ailemiz ile hedef pazar ağını genişleten Ventech, müşterilerine teknolojik cam seralar dışında tarımsal danışmanlık vererek yatırımcılara ayrı bir güven sağlamaktadır.

Ventech lojistik gücü ve hammadde üzerinden standart ve seri imalat rollform profil hatları, alüminyum ekstrüzyon hatları, otomatik kontrollü CNC’li zengin imalat makine parkı ile ülkemizin tek, dünyanın da sayılı imalat altyapısına sahip hale gelmiştir.

Kurumsallaşma ve yapılanma sürecini hızla tamamlayarak seracılık  sektörüne hızlı ve zamanında hizmet ve servis ilkesini oturtmuştur.